Policjanci z Komedy Powiatowej Policji w Kościerzynie poszukują zaginionego 15-letniego Maximiliena Stanley Szczepaniaka.

15-letni chłopak w dniu 10 stycznia około godziny 18.00 wyszedł z domu przy ul. Kupieckiej w Kościerzynie i do chwili obecnej nie powrócił do miejsca zamieszkania, nie nawiązał też żadnego kontaktu z rodziną oraz środowiskiem znajomych. O zaginięciu policję powiadomiła dzisiaj (12 stycznia) jego mama.

Policjanci sprawdzają kontakty zaginionego, miejsca, w których mógł przebywać, skontrolowali szpitale oraz noclegownie oraz analizowali informacje na temat możliwości wykorzystania w sprawie poszukiwań monitoringu wizyjnego. Funkcjonariusze nie zdołali ustalić obecnego miejsca pobytu zaginionego.

Rysopis zaginionego:

Wiek z wyglądu 18 lat lat, ok. 192 cm wzrostu, waga około 90 kg, krępa budowa ciała, włosy krótkie kol. ciemny blond.  W chwili zaginięcia mógł być ubrany w kurtkę koloru granatowego, połyskującą, pikowaną marki diverse, buty typu trapery jasno-brązowe nike, posiadał przy sobie plecak szkolny marki puma koloru szaro-czarnego

Osoby, które znają miejsce pobytu zaginionego lub go widziały proszone są o kontakt z policją pod nr tel. 58-680-32-22 albo 997.

(r)

AKTUALIZACJA na 13 stycznia: poszukiwany 15-latek odnalazł się, około 23.30 trafił do domu. Policja dziękuje wszystkim za rozpowszechnienie informacji.

comments

KOŚCIERZYNA 112

KOŚCIERZYNA 112 - wszystkie artykuły w tej kategorii