Policjanci z komendy powiatowej w Kościerzynie poszukują zaginionego.

Mężczyzna w dniu 9 lipca wyszedł z domu przy ul. Widokowej w Kościerzynie i do chwili obecnej nie powrócił do miejsca zamieszkania, nie nawiązał też żadnego kontaktu z rodziną oraz środowiskiem znajomych. O zaginięciu Policję powiadomiła rodzina.

Dotychczas policjanci sprawdzili kontakty zaginionego, miejsca, w których mógł przebywać, skontrolowali szpitale oraz noclegownie oraz analizowali informacje na temat możliwości wykorzystania w sprawie poszukiwań monitoringu wizyjnego. Funkcjonariusze nie zdołali ustalić obecnego miejsca pobytu zaginionego.

Rysopis zaginionego: wiek z wyglądu 30 lat, ok. 180 cm wzrostu, waga około 70 kg,  szczupła budowa ciała, twarz owalna włosy krótkie kol. ciemny. W chwili zaginięcia mógł być ubrany w jasno niebieski sweter białe paski, biała koszula, ciemne spodnie typu jeans .

Osoby, które znają miejsce pobytu zaginionego, lub widziały mężczyznę po 7  lipca proszone są o kontakt z dyżurnym  komendy w Kościerzynie  pod nr tel. 58 680 32 22 albo najbliższą jednostką policji pod nr 997 lub 112.

(r)

Aktualizacja na godz. 21.23: Zaginiony został odnaleziony. Jest cały i zdrowy.

comments

KOŚCIERZYNA 112

KOŚCIERZYNA 112 - wszystkie artykuły w tej kategorii