Drukuj
Nadrzędna kategoria: Kościerzyna

Ośmiu zawodników Kościerskiego Klubu Karate Do Seiunchin od 1 do 4 września 2022 r. szkoliło się na Międzynarodowym Seminarium Karate Tradycyjnego Gasshuku Lato 2022  r. w Giżycku.

 

250 Uczestników Gasshuku miało okazję szkolić się pod okiem najlepszych instruktorów polskich i zagranicznych senseia Wacława Antoniaka 8 dan (Polskiego Związku Karate), Krzysztofa Neugebauera 7 dan (Polskiego Związku Karate Tradycyjnego), Radka Janusa 5 dan z Czech  i Andrzeja Zarzecznego 5 dan. Przedmiotem  bloków treningowych było kumite, a także Kata Tekki Shodan, Nidan i Sandan.

 

Nie zabrakło też ćwiczeń rozciągających, bardzo przydatnych po wielu godzinach ciężkiej pracy. Szczególnym wydarzeniem było wręczenie dyplomów na stopnie mistrzowskie Dan, a także pamiątkowych dyplomów za udział w Gasshuku.

 

Kościerski Klub Karate Tradycyjnego zaprasza na treningi od 15 września 2022 r. do Szkoły Podstawowej nr 6 w Kościerzynie. Zajęcia karate odbywają się we wtorki i czwartki od godz. 17.00. Zapraszamy także na zajęcia Samoobrony dla Kobiet w środy od 16.30 do sali baletowej Kina Remus w Kościerzynie. Pierwsze zajęcia od 14 września 2022 r. Szczegóły tel. 609761766

 

Paweł Liedtke

Prezes Kościerskiego Klubu Karate Do Seiunchin