Od dwóch dni nie pada śnieg, a w wielu miejscach wygląda tak, jakby nikt nie odśnieżał. Czyżby służby miejskie nie widziały co się dzieje na ulicach?

W poprzednim artykule Boczne ulice słabo odsnieżone napisaliśmy o słabo odśnieżonych fragmentach miasta. Ale na naszym profilu facebookowym zawrzało, że w wielu miejscach w ogóle nie jest odśnieżone. Postanowiliśmy to sprawdzić.

W poniedziałek, 9 stycznia od godziny 19.30 do 20.30 jeździliśmy po mieście. Niestety, ale czytelnicy mieli rację. Nieodśnieżone są ulice:

- Towarowa, Sędzickiego, Dworcowa przy samym Dworcu PKP, Świętopełka wraz z przyległymi ulicami na tym osiedlu, część osiedla Plebanka z przyległymi ulicami.

- W samym środku miasta - część Rynku, nawet Świętojańska, częściowo Szopińskiego, szczególnie w zatoczkach autobusowych.

- Osiedle Flokusy, a przede wszystkim ulice Tomasza Rogali, Gulgowskich (można się tam zakopać), Gryfa Pomorskiego, Maczka, Aleksandra Majkowskiego (też można się zakopać - widzieliśmy jak jeden z mieszkańców nie mógł wjechać na własną posesję), Marszałka Józefa Piłsudskiego, Przebendowskiego, Gostkowskich, Szkolna, Borzyszkowskiego.

Co się stało, że o tych miejscach zapomniano? (ak)

 

 

 

 

 

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz