Policjanci z kościerskiej drogówki oraz zarządcy drogi powiatowej spotkali się na miejscu wypadku, do którego doszło 25 grudnia, by dokonać szczegółowych oględzin miejsca tragedii.

 

Pierwszego dnia świąt Bożego Narodzenia doszło do wypadku. Około godziny 18 w Garczynie w gminie Liniewo 20-letni kierujący samochodem honda na prostym odcinku drogi stracił panowanie nad pojazdem i uderzył w drzewo. W samochodzie oprócz kierowcy znajdowały się trzy młode osoby w wieku od 19 do 20 lat. Jedna z nich, 19-letnia pasażerka (nieoficjalnie wiadomo, że była w ciąży) siedząca na tylnym fotelu doznała bardzo ciężkich obrażeń. Z miejsca wypadku została przetransportowana helikopterem Lotniczego Pogotowia Ratunkowego do szpitala w Gdańsku. Niestety, przed kilkoma dniami zmarła w szpitalu. 

 

Komisja na drodze powiatowej sprawdzała, czy do tragicznego w skutkach wypadku mogło dojść w wyniku np. uszkodzonej nawierzchni. Jednak według nieoficjalnych informacji nie znaleziono innych przyczyn wypadku jak nadmierna prędkość. 

(a)

 

comments

KOŚCIERZYNA 112

KOŚCIERZYNA 112 - wszystkie artykuły w tej kategorii