Sobota (16 czerwca) była dla kościerskich policjantów dniem wyłapywania nietrzeźwych kierujących. Rekordzista wydmuchał 3 promile alkoholu.

Kościerzyna, po południu patrol na ul. Kościuszki zatrzymał do kontroli volkswagena golfa. Jego kierowca, 26-latek z powiatu kościerskiego miał w wydychanym powietrzu jeden promil alkoholu. Kierowcy zatrzymano prawo jazdy, a auto odholowano na policyjny parking.

♦  Wąglikowice, gmina Kościerzyna. 25-letni mieszkaniec Gdyni wjechał na schody sklepu i uderzył w murek. Wezwani do interwencji policjanci zatrzymali kierowcę, u którego wykryto ponad 1 promil alkoholu.

♦  Łubiana, gmina Kościerzyna. Obywatelską postawą wykazał się 41-letni mieszkaniec powiatu kościerskiego, który zatrzymał i uniemożliwił jazdę pijanemu 46-latkowi, także mieszkańcowi powiatu kościerskiego, a następnie wezwał policję. Pijany kierowca volkswagena golfa wydmuchał 3 promile alkoholu.

Dziemiany - Raduń, gmina Dziemiany. Policjanci z posterunku w Dziemianach zostali powiadomieni o pijanym kierowcy jadącym drogą wojewódzką. Okazało się, że kierujący samochodem marki mazda 40-letni mieszkaniec powiatu chojnickiego, na łuku drogi na odcinku Dziemiany - Raduń, stracił panowanie nad pojazdem i wypadł z drogi wprost do rowu. Mężczyzna miał w wydychanym powietrzu 2 promile alkoholu.

(a)

 

 

comments

KOŚCIERZYNA 112

Był pod wpływem narkotyków. Złapała go drogówka

06 lutego 2020
Policjanci z kościerskiej drogówki zatrzymali kierowcę volkswagena golfa, który prowadził…

Miały być kradzione rowery, a była aparatura do produkcji narkotyków

07 stycznia 2020
W piątek policjanci zostali poinformowani, że do samochodu dostawczego trwa załadunek…

Poszukiwany odnalazł się

03 stycznia 2020
Wszystko zakończyło się szczęśliwie. Zaginiony odnalazł się. Cały i zdrowy znajduje się…

Zaginął mieszkaniec Kościerzyny

03 stycznia 2020
Default Image
Policjanci z Komendy Powiatowej Policji w Kościerzynie poszukują 30-letniego Adriana…

KOŚCIERZYNA 112 - wszystkie artykuły w tej kategorii