Sobota (16 czerwca) była dla kościerskich policjantów dniem wyłapywania nietrzeźwych kierujących. Rekordzista wydmuchał 3 promile alkoholu.

Kościerzyna, po południu patrol na ul. Kościuszki zatrzymał do kontroli volkswagena golfa. Jego kierowca, 26-latek z powiatu kościerskiego miał w wydychanym powietrzu jeden promil alkoholu. Kierowcy zatrzymano prawo jazdy, a auto odholowano na policyjny parking.

♦  Wąglikowice, gmina Kościerzyna. 25-letni mieszkaniec Gdyni wjechał na schody sklepu i uderzył w murek. Wezwani do interwencji policjanci zatrzymali kierowcę, u którego wykryto ponad 1 promil alkoholu.

♦  Łubiana, gmina Kościerzyna. Obywatelską postawą wykazał się 41-letni mieszkaniec powiatu kościerskiego, który zatrzymał i uniemożliwił jazdę pijanemu 46-latkowi, także mieszkańcowi powiatu kościerskiego, a następnie wezwał policję. Pijany kierowca volkswagena golfa wydmuchał 3 promile alkoholu.

Dziemiany - Raduń, gmina Dziemiany. Policjanci z posterunku w Dziemianach zostali powiadomieni o pijanym kierowcy jadącym drogą wojewódzką. Okazało się, że kierujący samochodem marki mazda 40-letni mieszkaniec powiatu chojnickiego, na łuku drogi na odcinku Dziemiany - Raduń, stracił panowanie nad pojazdem i wypadł z drogi wprost do rowu. Mężczyzna miał w wydychanym powietrzu 2 promile alkoholu.

(a)

 

 

comments

KOŚCIERZYNA 112

KOŚCIERZYNA 112 - wszystkie artykuły w tej kategorii