Weekend na drogach powiatu kościerskiego nie należał do bezpiecznych. Na szczęście policjantom udało się w porę wyeliminować z ruchu 3 pijanych kierowców.

 

Rybaki, gmina Kościerzyna. Policjanci zatrzymali do kontroli samochód marki fiat ducato. Jego kierowca, 60-letni mieszkaniec powiatu kościerskiego miał w wydychanym powietrzu około promila alkoholu. Zatrzymano mu prawo jazdy.

Kościerzyna. W niedzielę patrolujący miasto policjanci zatrzymali do kontroli mercedesa. Kierujący pojazdem, 50-letni mieszkaniec pow kościerskiego był pijany - miał prawie 2 promile w wydychanym powietrzu.

Stara Kiszewa. Nietrzeźwego kierowcę zatrzymali policjanci podczas rutynowej kontroli prędkości. Pędzące przez Starą Kiszewę bmw przekroczyło dozwoloną prędkość o 76 km/godz. Zatrzymany kierowca był pijany - wydmuchał prawie 1,5 promila alkoholu. Okazało się, że 26-letni mieszkaniec powiatu kościerskiego już wcześniej miał kłopoty z alkoholem i jazdą pod jego wpływem. Zaledwie kilka dni wcześniej został zatrzymany podczas jazdy pod wpływem alkoholu. Zatrzymano mu wówczas prawo jazdy. Teraz czekają go kolejne kłopoty.

(r)

 

 

comments

KOŚCIERZYNA 112

KOŚCIERZYNA 112 - wszystkie artykuły w tej kategorii