Na nic zdały się wysiłki w ukrywaniu się przed policją. Mężczyzna, który 5 lat temu nie powrócił z przepustki do więzienia, został ujęty w czwartek, 12 lipca.

 

Policjanci uzyskali informację, że na terenie jednej z miejscowości w gminie Kościerzyna może znajdować się osoba poszukiwana. Policjanci udali się pod wskazany adres i zastali 53-letniego mężczyznę. W trakcie sprawdzania w policyjnych systemach tożsamości mężczyzny, potwierdzono, że jest to osoba, za którą wydano kilka listów gończych.

 

Mężczyzna w 2013 roku wyszedł z więzienia na przepustkę i już tam nie powrócił. Przez pięć lat, mimo poszukiwań udawało mu się ukryć. 53-latka policjanci przewieźli do celi, do kościerskiej komendy. Dziś rano (13 lipca) został przetransportowany do aresztu w Starogardzie Gdańskim. Stamtąd trafi do "rodzimego" zakładu karnego.

 

Mężczyźnie w chwili zniknięcia w 2013 roku zostałoby dwa lata do końca odsiadki. Teraz nie tylko będzie musiał odsiedzieć zasądzoną karę, ale także zapewne otrzyma dodatkową odsiadkę.

(a)

 

comments

KOŚCIERZYNA 112

Był pod wpływem narkotyków. Złapała go drogówka

06 lutego 2020
Policjanci z kościerskiej drogówki zatrzymali kierowcę volkswagena golfa, który prowadził…

Miały być kradzione rowery, a była aparatura do produkcji narkotyków

07 stycznia 2020
W piątek policjanci zostali poinformowani, że do samochodu dostawczego trwa załadunek…

Poszukiwany odnalazł się

03 stycznia 2020
Wszystko zakończyło się szczęśliwie. Zaginiony odnalazł się. Cały i zdrowy znajduje się…

KOŚCIERZYNA 112 - wszystkie artykuły w tej kategorii