Do tragicznego zdarzenia doszło w okolicach Sycowej Huty (gmina Kościerzyna) w niedzielę wieczorem, około godz. 21.

 

Na drodze gminnej pomiędzy Kościerzyną a Wdzydzami, w rejonie Sycowej Huty, kierujący samochodem volkswagen bora 22-letni mężczyzna jadąc poza terenem zabudowanym potrącił pieszego. Niestety, pieszy poniósł śmierć na miejscu.

 

Ciało mężczyzny zostało przewiezione do kostnicy, a policjanci obecnie starają się ustalić personalia ofiary wypadku. Pieszy nie posiadał bowiem przy sobie żadnych dokumentów. - Śmiertelnie potrącony mężczyzna wygląda na wiek pomiędzy 50 a 60 lat - informuje rzecznik kościerskiej policji, asp. Piotr Kwidziński.- Był schludnie ubrany, ale niestety zupełnie na czarno, nie posiadał żadnych elementów odblaskowych - dodaje rzecznik.

 

To drugi śmiertelny wypadek w powiecie kościerskim jednego dnia. Wczoraj (niedziela, 30 września) w okolicach Lubieszyna (gmina Liniewo) zginął 29-letni kierowca bmw. Pisaliśmy o tym w artykule Bmw uderzyło w drzewo. Śmierć na miejscu.

(a)

Aktualizacja na godz. 11.50: jak nas poinformował asp. Piotr Kwidziński, udało się ustalić personalia denata. Ofiarą wypadku jest 52-letni mieszkaniec gminy Kościerzyna.

 

 

comments

KOŚCIERZYNA 112

KOŚCIERZYNA 112 - wszystkie artykuły w tej kategorii